Metrodom

Eladó családi ház
Berhida

+ 8 kép 1/11
36 000 000 Ft36 M Ft 553 846 Ft/m2
3 szoba
65 m²
építés éve:1965

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1458 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 684
Füredi István
Lidohome Balatonalmádi

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A LIDO HOME BALATONALMÁDI Ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a Berhidán található családi házat. A LIDO HOME által kínált ház jellemzői: -Jó lokáció, Balatontól 10 perc autóútnyira -Az ingatlan hasznos lakóterülete 65nm, ezt 20nm terasz egészíti ki, 1970 körül épült -Falazata B30 tégla és vályog, tető héjazata cserép -A ház falán nikecell szigetelés található, színezésre vár -A telek mérete 1458nm -Ezt kiegészíti 3 melléképület -A ház kiosztása: előszoba, konyha, három szoba, fürdőszoba+wc, fürdőszoba amely befejezésre vár -Aknás garázs -Nyugodt környezetben fekszik -Villanyhálózat igény szerint bővíthető -Összközműves -Nyílászárói régi dupla faablakok -A ház fűtése jelenleg kályhával megoldott -Fekvése dél-délnyugati A közelben található séta távolságban: buszmegálló, boltok, városháza, vendéglátó egységek, pékség, iskola, gyógyszertár, templom Amennyiben a LIDO HOME által kínált berhidai családi ház, vagy bármely kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, keressen a megadott elérhetőségek bármelyikén! LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Berhidán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Berhida m² ár
554 e Ft
442 e Ft -25%
Ennek az ára
Berhida átlagár
36 M Ft m Ft
43 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Berhida

Eladó családi házak a környékről

Berhida
Eladó családi ház

Berhida

28.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

168.73 M Ft
4 szoba
160 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

139.8 M Ft
4 szoba
157 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

79.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Tihany
Eladó családi ház

Tihany

390 M Ft
6 szoba
417 m²
Berhida
Eladó családi ház

Berhida

80 M Ft
2 + 3 szoba
127 m²
Berhida
Eladó családi ház

Berhida

75.999 M Ft
6 + 1 szoba
198 m²
Berhida
Eladó családi ház

Berhida

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
109 m²
Berhida
Eladó családi ház

Berhida

39.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

55 M Ft
4 + 2 szoba
113 m²
Berhida
Eladó családi ház

Berhida

75.999 M Ft
6 + 1 szoba
198 m²
Berhida
Eladó családi ház

Berhida

43.5 M Ft
3 szoba
92 m²
Lesencetomaj
Eladó családi ház

Lesencetomaj

90 M Ft
5 + 1 szoba
180 m²
Berhida
Eladó családi ház

Berhida

28.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

266 M Ft
9 szoba
350 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

156.7 M Ft
4 szoba
130 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

330 M Ft
4 szoba
249 m²
Berhida
Eladó családi ház

Berhida

15.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Berhida
Eladó családi ház

Berhida

31 M Ft
1 szoba
48 m²
Berhida
Eladó családi ház

Berhida

42.9 M Ft
5 szoba
135 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház