City Pearl

Eladó családi ház
Berettyóújfalu

+ 17 kép 1/20
159 800 000 Ft159.8 M Ft 654 918 Ft/m2
3 szoba
244 m²
építés éve:1991

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 618 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 425
Szőke Andrea
Otp ingatlanpont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Berettyóújfalu aszfaltozott csendes, rendezett utcájában kínálunk eladásra egy igényesen karbantartott, minden szempontból jól átgondolt családi házat.
Főbb paraméterei:
Építés éve: 1991-1995 között
Telek mérete: 618 nm
Lakóépület alapterülete:
A lakóépület földszinti alapterülete 122 nm továbbá ugyanekkora, 122 nm-es igényesen kialakított, fűthető és lakható pincehelyiséggel rendelkezik. Az ingatlan minden extrával felszerelt kényelmes és magas színvonalú mindennapi használatra kialakítva. Épület szerkezete: szilikát falazat, tömör, stabil kivitel
Tető: korszerű, hibátlan cserépfedés, napelemmel felszerelve
Szigetelés: Külső oldalfalakon 5 cm vastagságú hőszigetelés
Padlástérben üveggyapot szigetelés
Padlófűtés a lakótér nagy részében
Vegyes tüzelésű kazán
Modern, beépített kályha - esztétikus és hatékony a ház szíve
Napelemes rendszer - fenntartható, energiatakarékos megoldás
Klíma: A szobákban hűtő-fűtő klímaberendezésekkel is lehetőség van biztosítani a kényelmes hőmérsékletet egész évben.
Pince és egyéb helyiségek:
Teljes értékű, lakható pince, amely tartalmaz:
WC
Zuhanyzó
Kazánház
Edzőszoba
Tágas, fűthető társalgó
Melléképület: 144 m2 egyterű, elektromos ajtókkal, tömör beton alapozással. (Többcélúan hasznosítható , pl. műhely, tároló, vállalkozás)
Az ingatlan hangulata már az első pillanatban megfogó: tágas terek, padlófűtés, napelem, egyedi beépített kályha, medence és gondozott udvar várja az új tulajdonost. Praktikus elrendezése és korszerű felszereltsége ideális választássá teszi azok számára, akik egy kényelmes, azonnal költözhető otthont keresnek nyugodt környezetben, kiváló elhelyezkedéssel!!

Az OTP Ingatlanpont és OTP Pénzügyi Pont teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez, hiteligényléshez CSOK-hoz, Otthon Start hitelhez, Babaváróhoz (igazolások igénylése, nyomtatványok kitöltése, benyújtása stb.). A közművek átírásában is segítséget nyújtunk.
Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan vagy további kérdése lenne hívjon bizalommal akár hétvégén is!

Referencia szám: M320092

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Berettyóújfaluban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Berettyóújfalu m² ár
655 e Ft
672 e Ft 3%
Ennek az ára
Berettyóújfalu átlagár
159.8 M Ft m Ft
81.7 m Ft -96%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Berettyóújfalu

Eladó családi házak a környékről

Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

18 M Ft
2 szoba
86 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

68.5 M Ft
5 szoba
119 m²
Berettyóújfalu, Táncsics tér
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

18 M Ft
2 szoba
86 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

39.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

38 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

88.9 M Ft
3 szoba
112 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

24.77 M Ft
3 szoba
68 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

78.9 M Ft
2 szoba
245 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Berettyóújfalu, Dózsa György utca
Eladó családi ház