Oasis Residence

Eladó családi ház
Békéscsaba, Andrássy út-Bartók Béla út közötti városrész

+ 2 kép 1/5
5 500 000 Ft5.5 M Ft 78 571 Ft/m2
2 szoba
70 m²

Részletes adatok

Telekméret: 887 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 20 513
    dr. Kónya Tamás
    dr. Kónya Tamás

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

    Békéscsabán, Mezőmegyeren eladó 70 nm lakóterületű parasztház, bontandó állapotban.
    Az épület mögött egy kisebb melléképület is található, mely szintén bontandó állapotú.
    A 887 nm-es telek hátsó határán 3 méter magas, tűzvédelmi fal épült, korábban a szomszédos asztalosműhely bővítése volt a terv.
    Összközműves, tehermentes, azonnal birtokba vehető!
    Kizárólag készpénzre vásárolható meg, hitelre és részletfizetésre nem alkalmas!
    Előre egyeztetett időpontban megtekinthető!

    Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23.

    2 szobás családi házak ára Békéscsabán

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Andrássy út-Bartók Béla út közötti városrész m² ár
    Békéscsaba m² ár
    79 e Ft
    378 e Ft 79%
    461 e Ft 83%
    Ennek az ára
    Andrássy út-Bartók Béla út közötti városrész átlagár
    Békéscsaba átlagár
    5.5 M Ft m Ft
    31.6 m Ft 83%
    94.6 m Ft 94%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Békéscsaba, Andrássy út-Bartók Béla út közötti városrész

    Eladó családi házak a környékről

    Békéscsaba
    Eladó családi ház

    Békéscsaba

    35.9 M Ft
    3 szoba
    130 m²
    Szarvas
    Eladó családi ház

    Szarvas

    4.9 M Ft
    1 + 1 szoba
    40 m²
    Tótkomlós
    Eladó családi ház

    Tótkomlós

    15 M Ft
    3 szoba
    100 m²
    Doboz
    Eladó családi ház

    Doboz

    10 M Ft
    4 szoba
    100 m²
    Békéscsaba
    Eladó családi ház

    Békéscsaba

    59.9 M Ft
    7 szoba
    200 m²
    Békéscsaba, Jamina, Bem
    Eladó családi ház

    Békéscsaba

    29 M Ft
    4 szoba
    161 m²
    Békéscsaba
    Eladó családi ház

    Békéscsaba

    119 M Ft
    4 szoba
    162 m²
    Békéscsaba
    Eladó családi ház

    Békéscsaba

    178 M Ft
    8 szoba
    225 m²
    Gyomaendrőd
    Eladó családi ház

    Gyomaendrőd

    6.8 M Ft
    1 szoba
    60 m²
    Békéscsaba
    Eladó családi ház

    Békéscsaba

    79.325 M Ft
    4 szoba
    95 m²
    Békéscsaba
    Eladó családi ház

    Békéscsaba

    59.5 M Ft
    4 szoba
    155 m²
    Békéscsaba
    Eladó családi ház

    Békéscsaba

    285 M Ft
    13 szoba
    600 m²
    Sarkad
    Eladó családi ház

    Sarkad

    16.95 M Ft
    9 szoba
    170 m²
    Békéscsaba
    Eladó családi ház

    Békéscsaba

    27.99 M Ft
    5 + 2 szoba
    160 m²
    Békéscsaba, Berényi úti kertvárosias városrész, Károlyi utca