BAM Living

Eladó családi ház
Balmazújváros

+ 10 kép 1/13
89 900 000 Ft89.9 M Ft 977 174 Ft/m2
4 szoba
92 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 1070 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Vécseiné Uri Erzsébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Balmazújvároson amerikai konyhás - tágas nappalival rendelkező +3 szobás,2 fürdőszobás, teljeskörüen megújjult családi ház eladó!

Közelében, üzletek, helyi buszmegálló, iskola, óvoda. Kiváló választás, ha Debrecen közeli településen szeretné megtalálni új otthonát.

1070 nm-s körbekerített telken kapott helyet ez az otthonos, barátságos hangulatú 92 nm hasznos alapterületű, családi ház.
Új, épített kerítés, elektromos kapu előkészítéssel, térkövezett járda, gépkocsibeálló és új 2 férőhelyes tágas garázs.

A ház paraméterei:
- tágas világos terek és ideális térkihasználás jellemzi:
- terasszal kapcsolatos (34nm) konyha- étkező- nappali (31 nm) , 3 hálószoba és 2 minden igényt kiszolgáló fürdőszoba került kialakításra
- a ház teljeskörü átalakuláson esett át az elmúlt évben, mely magába foglalja a következőket is:
- külső hőszigetelést kapott, megújult a tető szerkezete és hélyazata
- új fűtésrendszer, kondenzációs gázkazánnal biztosítja az otthon melegét
- új elektromos és vízvezeték rendszer került kialakításra
- új burkolatok, szaniterek,
- antracit színű, 3 rétegű, hőszigetelt üvegezéssel rendelkező, műanyag nyílászárók teszik világossá a teret
- modern beépített háztartási gépekkel felszerelt új konyhabútor, mely még bővíthető igény szerint
- tiszta, rendezett tulajdoni viszonyok, tehermentes tulajdoni lap, hitelezhető, azonnali birtokbaadás

A városból Debrecen gyorsan, dugómentesen megközelíthető, akár saját gépkocsival, akár a folyamatosan fejlődő tömegközlekedéssel.
Azoknak, akik szeretik a kertvárosi, zöld környezetet, és fontos a nagyváros közelsége is.
Hívjon, foglaljon időpontot a megtekintéshez!

„Az energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van.”
Debrecen, Balmazújváros, kert, ház, telek, új, eladó

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Balmazújvárosban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balmazújváros m² ár
977 e Ft
508 e Ft -92%
Ennek az ára
Balmazújváros átlagár
89.9 M Ft m Ft
68 m Ft -32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balmazújváros

Eladó családi házak a környékről

Balmazújváros
Eladó családi ház

Balmazújváros

64.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Balmazújváros
Eladó családi ház

Balmazújváros

123 M Ft
4 szoba
129 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Balmazújváros
Eladó családi ház

Balmazújváros

74.9 M Ft
3 szoba
206 m²
Balmazújváros
Eladó családi ház

Balmazújváros

39.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Balmazújváros, József attila
Eladó családi ház

Balmazújváros

61.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

175 M Ft
7 szoba
415 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Balmazújváros
Eladó családi ház

Balmazújváros

22.9 M Ft
3 szoba
86 m²
Balmazújváros, Ady Endre utca 58
Eladó családi ház

Balmazújváros

12.34 M Ft
1 + 1 szoba
81 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Balmazújváros
Eladó családi ház

Balmazújváros

22.9 M Ft
3 szoba
86 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft