Avico Greentop

Eladó családi ház
Ballószög

+ 13 kép 1/16
99 900 000 Ft99.9 M Ft 891 964 Ft/m2
5 szoba
112 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 750 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 421
Szécsényi Dóra
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kecskemét - Ballószögön, 750 m2-es telken eladó egy bruttó 112 m2-es, modern kialakítású könnyűszerkezetes családi ház.

Az ingatlan elrendezése:

4 szoba + nappali
2 toalett
dupla garázs

Műszaki és egyéb jellemzők:

Cserép tető
15 cm-es hőszigetelés
2,6 kW-os napelem rendszer
Villany, gáz, városi víz bekötve
Parkosított telek
Kiépített öntözőrendszer
Térkövezett udvar, gyermekeknek játszótér

Rezsi költségek:

Villany: kb. 2.300 Ft/hó
Gáz: kb. 6.000 Ft/hó
Víz: kb. 4.000 Ft/hó

A környék folyamatosan fejlődik, a 2026-2027-es években csatornázás és aszfaltozás várható az utcában.

Elhelyezkedés:
Mindössze 350 méterre található Kadafalva főutcájától, így kiváló megközelíthetőséggel rendelkezik. Kitűnő rezsiköltségű, modern otthon, ideális választás családok számára.Hitelezhetőségmegoldható a megfelelő szabályok keretében.

Figyelem az adatlap a megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
A tulajdonos kérésére az ingatlan bemutatása egy személyes konzultáció után történik, ahol a részletes tájékoztatást kaphat az ingatlan paramétereiről és egyéb kényelmi szolgáltatásairól.
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Ballószögön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ballószög m² ár
892 e Ft
853 e Ft -5%
Ennek az ára
Ballószög átlagár
99.9 M Ft m Ft
108.4 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ballószög

Eladó családi házak a környékről

Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

136.9 M Ft
5 szoba
142 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

136.9 M Ft
5 szoba
142 m²
Ballószög, Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

88 M Ft
4 szoba
109 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

78.9 M Ft
5 szoba
91 m²
Ballószög, Kecskemét
Eladó családi ház

Ballószög

57.2 M Ft
3 szoba
69 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

81 M Ft
4 szoba
100 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

89.5 M Ft
5 szoba
190 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

109 M Ft
4 szoba
105 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

119.6 M Ft
5 szoba
120 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

84.9 M Ft
3 szoba
96 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

136.9 M Ft
5 szoba
142 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

79 M Ft
4 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét