River Life

Eladó családi ház
Balatonszárszó

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 15 kép 1/18
96 800 000 Ft96.8 M Ft 1 008 333 Ft/m2
3 szoba
96 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1429 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 989
Boldingatlan Kft.
BOLDIZSÁR INGATLANFORGALMAZÓ Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Balatonszárszón 96 m2-es nagyon jó műszaki állapotú családi ház, 44 m2-es melléképülettel, gondozott telekkel eladó. A lakóházban előszoba-nappali, 2 szoba, közlekedő, konyha-étkező beépített konyhabútorral és gépekkel (AEG micro és mosogatógép, elektromos főzőlap és elszívó, Electrolux sütő, és hűtőszekrény), fürdőszoba, wc pissoirral, kamra helyiségek kerültek kialakításra, valamint a közlekedőből nyílik a lejárat a 10 m2-es pincébe is. A lakóház fűtése NOBO elektromos fűtőpanelekkel és a nappaliban kandallóval megoldott, a melegvíz ellátást villanybojler biztosítja. Az épület energetikai korszerűsítésen esett át, amely során a tulajdonos a homlokzatra 15 cm-es BAUMIT hőszigetelést, a padlás födémre 20 cm kőzetgyapot szigetelést rakatott, új borovi fenyő nyílászárókat építtetett be - az ablakokra fémredőnyt rakatott fel, valamint vízszűrőt és riasztót is felszereltetett. A rendezett udvaron 44 m2-es belülről részben már felújított, kívülről szintén hőszigetelt melléképület-kisház áll új Terran Zenit , amelyben egy 1 szoba-konyhás udvari lakrész kialakítható, valamint 1 személyautó részére garázs és tároló is található. Az ingatlan a kitűnő lokációja és a kialakítása miatt akár nyaraltatásra is alkalmas lehet, az autópálya 5 percre van, élelmiszerboltok a közelben megtalálhatók, a strand is csupán 800 m-re van. Telek: 1.429 m2 (155)
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, kérem hivatkozzon a 155. számú ajánlatra! Irodánk címe: 7400 Kaposvár Irányi D. u. 9.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 30. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

3 szobás családi házak ára Balatonszárszón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonszárszó m² ár
1008 e Ft
409 e Ft -147%
Ennek az ára
Balatonszárszó átlagár
96.8 M Ft m Ft
35.1 m Ft -176%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonszárszó

Eladó családi házak a környékről

Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Bábonymegyer
Eladó családi ház

Bábonymegyer

19.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

135 M Ft
4 szoba
400 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

440 M Ft
11 szoba
746 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

183 M Ft
7 szoba
330 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

98 M Ft
7 szoba
140 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

98 M Ft
6 szoba
140 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

77 M Ft
7 szoba
120 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

104.9 M Ft
7 szoba
130 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Siófok
Eladó családi ház