Metrodom

Eladó családi ház
Balatonszabadi, földszint

159 000 000 Ft159 M Ft 908 571 Ft/m2
5 szoba
175 m²
földszint
építés éve:2018

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 780 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 434
Dombi Kata
Balaton Ma

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyugodt OÁZIS a nyüzsgő Ararnyparttól 5 percre!!!

Kiváló felszereltségű ingatlan, csak ennyiért, ráadásul a \"Lila akác közben\"?!?! :) Valóban hihetetlen.

A száraz adatokon túl, az extrák:

- szuper hangulatos környezet
- csodás kert, több int 300 növénnyel
- átgondolt kerti világítás
- saját wellness központ (szauna, dézsa, medence)
- fedett sütögető-bográcsozó és épített kemence
- hangulatos kandalló, a téli hideg hónapora

Jöhetnek a száraz adatok:

- 8 éves ház
- nappali + 4 hálószoba
- tágas terek
- szellős belmagasság
- dupla komfort
- automata öntöző rendszer
- 2 autónak fedett beálló, 3 autónak ház előtt parkoló
- pince
- kerti mellékhelyiség
- kerti fedett étkező
- internet optikai kábelen

Nézze meg jól a fotókat és járjuk be együtt az ingatlant, akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

5 szobás családi házak ára Balatonszabadiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonszabadi m² ár
909 e Ft
538 e Ft -69%
Ennek az ára
Balatonszabadi átlagár
159 M Ft m Ft
85.4 m Ft -86%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonszabadi, földszint

Eladó családi házak a környékről

Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

94.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

225 M Ft
3 szoba
132 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

209 M Ft
4 szoba
205 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

65 M Ft
4 + 1 szoba
100 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

65 M Ft
5 szoba
150 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

89.5 M Ft
5 szoba
165 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

89.9 M Ft
5 szoba
174 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

72.9 M Ft
6 szoba
136 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

62.5 M Ft
4 szoba
101 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

64.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonszabadi
Eladó családi ház

Balatonszabadi

89.9 M Ft
5 szoba
174 m²
Látrány
Eladó családi ház