Astora Art House

Eladó családi ház
Balatonlelle

+ 17 kép 1/20
128 000 000 Ft128 M Ft 673 684 Ft/m2
4 szoba
190 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1000 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 778
Szűcs Gergely
City Cartel, Siófok

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A City Cartel Ingatlaniroda eladásra kínál Balatonlelle csendes, állandóan lakott részén egy kiváló adottságokkal rendelkező családi házat, tágas telekkel.

Az 1000 m²-es telken elhelyezkedő, 130 m² alapterületű ingatlan ideális választás lehet nagyobb családok számára állandó otthonnak, de kiváló nyaralóként vagy akár több generáció együttélésére is.

A ház praktikus elosztású, helyiségei:
-tágas nappali
-konyha–étkező
-3 kényelmes méretű hálószoba
-gardrób beépített szekrénnyel
-kádas fürdőszoba

A nappaliból egy 20 m²-es fedett terasz nyílik, az emeleten pedig egy napozóterasz biztosít kellemes pihenési lehetőséget.
Az ingatlanhoz tartozik egy 40 m²-es melléképület, amelyben akár egy különálló lakrész is könnyedén kialakítható. A kertben egy hangulatos kerti konyhasarok kemencével is helyet kapott, amely tökéletes családi és baráti összejövetelekhez.
A ház része továbbá egy pince, valamint felette egy 35 m²-es tárolóhelyiség, amely bőséges tárolási lehetőséget biztosít.

A fűtést gázkazán biztosítja radiátoros hőleadással, a nappaliban pedig egy hangulatos kandalló is helyet kapott a hideg téli napokra.

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: a Balaton partja és a városközpont kényelmes, körülbelül 10 perces sétávalelérhető. A közelben iskola, óvoda és üzletek is megtalálhatók, így a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások könnyen hozzáférhetők.

Amennyiben egy nyugodt környezetben található, tágas családi házat keres a Balaton közelében, ez az ingatlan remek lehetőséget kínál.

További információkért írjon, vagy hívjon, a hét bármely napján az alábbi elérhetőségeim egyikén!

Irodáink:
8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint)
8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint)
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.

Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Balatonlelleén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonlelle m² ár
674 e Ft
1612 e Ft 58%
Ennek az ára
Balatonlelle átlagár
128 M Ft m Ft
202.6 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonlelle

Eladó családi házak a környékről

Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

99 M Ft
5 + 1 szoba
150 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

533.712 M Ft
4 szoba
146 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

139 M Ft
9 szoba
265 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

57 M Ft
3 szoba
62 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

77 M Ft
7 szoba
120 m²
Balatonlelle, Takács Sándor
Eladó családi ház

Balatonlelle

127.5 M Ft
6 szoba
270 m²
Fonyód
Eladó családi ház

Fonyód

112.9 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
400 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

129 M Ft
6 szoba
178 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

158 M Ft
5 szoba
210 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

160 M Ft
4 szoba
122 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle