Avico Greentop

Eladó családi ház
Balatonkenese, Mikes Kelemen

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 9 kép 1/12
93 500 000 Ft93.5 M Ft 1 438 462 Ft/m2
2 szoba
65 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 360 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 950
Schmidtné Pető Andrea
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

FEDEZZE FEL ÁLMAI NYARALÓJÁT!
EXKLUZÍV INGATLANOK ELÉRHETŐ ÁRON.

BALATONKENESE kertvárosi, lakóövezeti részén, csendes helyen, új építésű, kulcsrakész, modern, kertes, tégla építésű lakóházak épülnek gépkocsi beállóval gyönyörű, rendezett, lakóparki környezetben.

A gondosan megtervezett VILLAPARKBAN több mint 24.000 négyzetméteren összesen 55 db ingatlan fog épülni, a lakópark első ütemében 2024. IV. negyedévre és 2025. I. negyedévi átadással, bevezető áron, összesen 12 db ház kerül értékesítésre. A kiváló minőségű anyagokból készült ingatlanok a legmodernebb építészeti megoldásokat alkalmazzák a lakók kényelme érdekében. A méltán elismert generálkivitelező cég kiváló referenciákkal rendelkezik. A gyakorlatilag különálló ingatlanok kivételes lehetőséget kínálnak azoknak, akik harmonikus és kényelmes balatoni otthont és/vagy nyaralót keresnek maguknak és családjuknak.

Telkenként (720-800 nm) kettő egyszintes ingatlan épül, saját használatú, intim kertrésszel (306-414 nm), autó beállóval, külön bejáratú megközelítéssel. Az épületek egymás között fallal nem kapcsolódnak, összekötésük pergolás, modern kialakítással megoldott.

Kettő földszintes ingatlan típusból lehet választani. Illetve ugyanezen épületek emeletes formái is elérhetőek lesznek a lakóparkban, melyek alapterülete és szobaszáma is nagyobb.

Az U alakú ingatlan jellemzői: nettó 68 nm alapterületű, N + 2 szobás, 14 nm fedett terasszal és további 40 nm pergolás terasszal rendelkezik. Kulcsrakész ár: 97,5 millió Ft.

A T alakú ingatlan jellemzői: nettó 58-60 nm alapterületű, N + 1 szobás, 11 nm fedett terasszal és további 22 nm pergolás terasszal rendelkezik. Kulcsrakész ár: 93,5 millió Ft.

Fűtés: kondenzációs gázkazánról megoldott padlófűtés, illetve radiátor, a nappaliban klíma felszereléssel. Felár ellenében lehetőség van levegő hősszivattyú beépítésére is.

A HÁZAK ÁRAI AZ AUTÓ BEÁLLÓT TARTALMAZZÁK.
KÖZÖS KÖLTSÉG NINCS.

A HÁZAK MEGVÁSÁRLÁSÁHOZ A FALUSI CSOK IGÉNYBEVEHETŐ.

A lakóparkban értékesítésre kerülő ingatlanok olyan családok, személyek számára kínálnak tökéletes lehetőséget, akik szeretik a Balaton közelségét, miközben nem kívánnak lemondani a saját kert előnyeiről, mely varázslatos lehetőséget nyújt a természetben való feltöltődésre.
Az egyedi igényekhez igazodó, modern családi ház a természet és a Balaton közelségében, ideális választás a városi nyüzsgéstől kiszakadni vágyók számára.
Élvezze a kellemes klímát és nyugalmat a Balatonnál egész évben, mindössze 15 perces sétára a Balatonparttól.

Érdeklődő Ügyfeleink kérésére alaprajzot, műszaki leírást, egyéb információkat küldünk, de irodánkban is szívesen állunk rendelkezésükre részletes tájékoztató megbeszélésen. A helyszíni bejárást leszervezzük, időpont egyeztetéssel.

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Balatonkenesén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonkenese m² ár
1438 e Ft
1411 e Ft -2%
Ennek az ára
Balatonkenese átlagár
93.5 M Ft m Ft
169.2 m Ft 45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonkenese, Mikes Kelemen

Eladó családi házak a környékről

Balatonkenese
Eladó családi ház

Balatonkenese

115 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Balatonkenese
Eladó családi ház

Balatonkenese

445 M Ft
4 szoba
219 m²
Balatonkenese
Eladó családi ház

Balatonkenese

64.9 M Ft
2 szoba
58 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

55 M Ft
4 + 2 szoba
113 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

205 M Ft
6 szoba
338 m²
Balatonkenese
Eladó családi ház

Balatonkenese

499 M Ft
3 szoba
98 m²
Balatonkenese
Eladó családi ház

Balatonkenese

72.4 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonkenese
Eladó családi ház

Balatonkenese

54.9 M Ft
5 szoba
125 m²
Balatonkenese
Eladó családi ház

Balatonkenese

63.5 M Ft
1 szoba
30 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

54 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

330 M Ft
4 szoba
249 m²
Balatonkenese
Eladó családi ház

Balatonkenese

99 M Ft
3 szoba
84 m²
Balatonkenese, Mikes Kelemen
Eladó családi ház

Balatonkenese

97.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1762.677 M Ft
9 szoba
2250 m²
Balatonkenese
Eladó családi ház

Balatonkenese

169.9 M Ft
5 szoba
205 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Balatonkenese
Eladó családi ház

Balatonkenese

163 M Ft
5 szoba
120 m²
Dörgicse
Eladó családi ház

Dörgicse

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²