Avico Greentop

Eladó családi ház
Balatonfűzfő

+ 17 kép 1/20
112 000 000 Ft112 M Ft 965 517 Ft/m2
5 szoba
116 m²
építés éve:1987

Részletes adatok

Telekméret: 768 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Ceglédi-Soós Adél
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #176272 hivatkozási számú balatonfűzfői családi ház.

„Kilátás egy mesében – három szintes panoráma-ház Balatonfűzfőn”

„Képzeld el: egy napsütötte reggel, teraszon kortyolt kávé, előtted a Balaton látványa…”

Balatonfűzfő, csendes zöldövezeti utca – aszfaltos útról könnyen megközelíthető
Lakórész: 106 m² Telek: 768 m²
Építés: tégla Szintek: 3 Hálószobák száma: 4
Fűtés: hangulatos fa tüzelésű kandalló
Közművek: víz, csatorna, áram 32V (+éjszakai áram 32V)– minden a helyén

Elosztás szintenként – így születik az élmény:

Alsó szint:

2 külön hálószoba, ahová akár vendégek is zavartalanul költözhetnek

Terasz közvetlen kertkapcsolattal – tökéletes délutáni beszélgetésekhez

Középső szint (földszint)

Tágas galériás nappali – ide bújik a kandalló is

Panorámás erkély + terasz, ahol a Balaton látványa felmelegíti a napot

Fürdőszoba WC-vel – praktikusan a központi tereken belül

Felső szint (tetőtér)

2 hálószoba panorámával, ahol a naplemente nézése egy külön program

Nyugalom, csend és kilátás – az esti pihenés garantált

Miért több ez, mint egy egyszerű hétvégi ház?

Ez az otthon nem csupán beton és tégla – ez egy mesébe illő hely. Elképzelhető, hogy a teraszon reggeli közben a madarak versenyeznek a csobogóval, vagy a galéria fölötti napfény játéka uralja a nappalit. A kandalló ropogása, a Balaton látványa és a kert buja zöldje együtt teremtenek olyan helyet, ahol új élményekre lehet törni.

Ideális vásárló számára:

Családoknak, akik hétvégén vagy nyaraláskor élveznék együtt a természet közelségét

Vízpart-rajongóknak, akik panoráma mellett keresnek nyugodt elvonulást

Befektetőknek, akik bérbe adnák – 4 hálószoba, jól beosztható tér

Állandó lakhatásra vágyóknak, akik értékelik a nyugalmat, de szükség esetén közel szeretnének lenni mindenhova

Főbb jellemzők összefoglalva

106 m² lakótér, 768 m² kert – elegendő hely és tér

Alsó szint: 2 hálószoba + terasz

Középső szint: galériás nappali, panorámás erkély és terasz, fürdő + WC

Felső szint: 2 hálószoba kilátással

Fa kandalló, teljes közmű, aszfaltos megközelítés

Ez a ház nem csak eladható, hanem imádnivaló – egy olyan kis birodalom, ahol a hangulat olyan erős, hogy az érdeklődő már a fotók alapján magát ott képzeli.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó balatonfűzfői családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #176272

Az Openhouse Siófok tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Balatonfűzfőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfűzfő m² ár
966 e Ft
785 e Ft -23%
Ennek az ára
Balatonfűzfő átlagár
112 M Ft m Ft
150.7 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfűzfő

Eladó családi házak a környékről

Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

169 M Ft
4 szoba
149 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

168.73 M Ft
4 szoba
160 m²
Balatonfűzfő
Eladó családi ház

Balatonfűzfő

149 M Ft
8 szoba
200 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

205 M Ft
6 szoba
338 m²
Balatonfűzfő
Eladó családi ház

Balatonfűzfő

95 M Ft
5 szoba
140 m²
Balatonfűzfő
Eladó családi ház

Balatonfűzfő

125 M Ft
4 szoba
254 m²
Balatonfűzfő
Eladó családi ház

Balatonfűzfő

195 M Ft
7 szoba
350 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Balatonfűzfő
Eladó családi ház

Balatonfűzfő

137 M Ft
5 szoba
150 m²
Balatonfűzfő
Eladó családi ház

Balatonfűzfő

129 M Ft
5 szoba
170 m²
Balatonfűzfő
Eladó családi ház

Balatonfűzfő

170 M Ft
6 szoba
250 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

29.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonfűzfő
Eladó családi ház

Balatonfűzfő

137 M Ft
5 szoba
150 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

80 M Ft
3 + 3 szoba
112 m²
Balatonfűzfő
Eladó családi ház

Balatonfűzfő

99 M Ft
6 szoba
225 m²
Balatonfűzfő
Eladó családi ház

Balatonfűzfő

65 M Ft
3 szoba
70 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1759.737 M Ft
9 szoba
2250 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

330 M Ft
4 szoba
249 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

54 M Ft