Aerogate Homes

Eladó családi ház
Balatonfüred

+ 6 kép 1/9
77 000 000 Ft77 M Ft 1 540 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 634 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Félkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 209
Balatoni Ingatlanvilág
Balatoni Ingatlanvilág

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

*** KIZÁRÓLAG irodánk ajánlatában ***

Balatonfüreden KÖZPONTI, mégis csendes helyen a PARTTÓL 600 MÉTERRE kisméretű BŐVÍTHETŐ családi ház eladó!

Az ingatlan 634 nm alapterületű, alapjában TÉGLALAP formájú, tetején egy kiugrással, ahol egy 50 nm nagyságú FELÚJÍTANDÓ HÉTVÉGI HÁZ került kialakításra, helységei:

- nyári konyha: kb. 6 m²
- első szoba: kb. 20 m²
- második szoba: kb. 20 m²
- WC: kb. 1 m²
- zuhanyzó: kb. 1,5 m²
- kamra: kb. 1,5 m²

A telek ÖVEZETI BESOROLÁSA:
- Lke 22
- beépítettség megengedett legnagyobb mértéke :20 %
- épületmagasság megengedett legnagyobb mértéke: 6,5 M
- beépítési mód:szabadonálló
- zöldfelület legkisebb mértéke: 60%.

A telek BEÉPÍTHETŐSÉGE 20%, így egy 126 nm alapterületű ház építhető rá vagy bővíthető a jelenlegi ház.

Az ingatlanon 2 fő rendeltetési egység helyezhető el.

A teleken VILLANY, VÍZ és CSATORNA található.

Az ingatlan KITŰNŐ ELHELYEZKEDÉSÉNEK köszönhetően, mind állandó lakhatásra, mind nyaralónak vagy befektetésnek is KIVÁLÓ VÁLASZTÁS.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Balatonfüreden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfüred m² ár
1540 e Ft
1193 e Ft -29%
Ennek az ára
Balatonfüred átlagár
77 M Ft m Ft
256.3 m Ft 70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfüred

Eladó családi házak a környékről

Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

179.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.225 M Ft
5 szoba
487 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

139.8 M Ft
4 szoba
157 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

259.9 M Ft
10 szoba
480 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

179.999 M Ft
6 szoba
158 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

155 M Ft
5 szoba
133 m²
Révfülöp
Eladó családi ház

Révfülöp

109 M Ft
5 szoba
187 m²
Dörgicse
Eladó családi ház

Dörgicse

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.612 M Ft
5 szoba
469 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1760.227 M Ft
9 szoba
2250 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

55 M Ft
4 + 2 szoba
113 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

172.02 M Ft
4 szoba
160 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

155 M Ft
5 szoba
133 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1760.227 M Ft
9 szoba
2250 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

194.9 M Ft
6 szoba
185 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1760.227 M Ft
9 szoba
2250 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.29 M Ft
5 szoba
470 m²
Várpalota
Eladó családi ház