Oasis Residence

Eladó családi ház
Balatonfüred

+ 17 kép 1/20
259 000 000 Ft259 M Ft 1 850 000 Ft/m2
5 szoba
140 m²
építés éve:1982

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 828 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3687814005
Vass Veronika
Füred Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Balatonfüreden eladásra kínálom ezt a kiváló állapotban lévő, két szintes családi házat.
Az ingatlan egy 828 négyzetméteres belterületi telken helyezkedik el, szintenként 70 négyzetméteres lakóterülettel. Központi elhelyezkedésének köszönhetően a strand mindössze 100 méterre található. A házban egy közel 35 négyzetméteres nappali-étkező-konyha kapott helyet, amely közvetlen teraszkapcsolattal rendelkezik a medencéhez, és a parkosított kert veszi körül. Emellett 4 hálószoba, 2 fürdőszoba, vendégmosdó és egy háztartási helyiség is kialakításra került.
Az ablakok elektromos redőnyökkel vannak felszerelve, a helyiségek hűtéséről és fűtéséről modern klímaberendezések gondoskodnak, míg kiegészítő fűtésként kandalló valamint svéd Novo panelek is rendelkezésre állnak.
Az udvar térkövezett, ahol 2 autó számára biztosított beálló található.
A helyiszabály lehetővé teszi az ingatlan bővítését akár még bruttó 115nm alapterületű bővítménnyel is.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Balatonfüreden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfüred m² ár
1850 e Ft
1057 e Ft -75%
Ennek az ára
Balatonfüred átlagár
259 M Ft m Ft
297.6 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfüred

Eladó családi házak a környékről

Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

156.7 M Ft
4 szoba
130 m²
Révfülöp
Eladó családi ház

Révfülöp

109 M Ft
5 szoba
187 m²
Ábrahámhegy
Eladó családi ház

Ábrahámhegy

190 M Ft
5 szoba
112 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

330 M Ft
4 szoba
249 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

54 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1760.227 M Ft
9 szoba
2250 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.29 M Ft
5 szoba
470 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

269.9 M Ft
8 szoba
270 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

80 M Ft
3 + 3 szoba
112 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

350 M Ft
724 m²
360 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

179.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

55 M Ft
4 + 2 szoba
113 m²
Csabrendek
Eladó családi ház

Csabrendek

98 M Ft
9 szoba
600 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

89.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

199 M Ft
1 szoba
233 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

599 M Ft
5 szoba
533 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

266 M Ft
9 szoba
350 m²
Balatonfüred