Seven Pearl

Eladó családi ház
Balatonfüred

+ 15 kép 1/18
199 000 000 Ft199 M Ft 2 261 364 Ft/m2
4 szoba
88 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 750 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 264
ForSale Balaton
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A hétvégi ház besorolású ingatlan Balatonfüred egyik legkedveltebb, csendes zsákutcájában található. Innen a strand kb. 5 perc sétára található, így aki a part és a strandok közelségére vágyik, az ennél jobb ingatlannal ritkán találkozik!

750 nm-es kertje déli tájolású, a ház reggeltől estig napfényes. Az épület lapostetős, a tetőről nagyon szép panoráma tárul elénk.

Az 1966-ban épült 2 szintes tégla ház felújításra szorul, bár így is alkalmas egy hangulatos nyaralásra.
Földszintjén 1 szoba, konyha, fürdőszoba, WC és kamra tálálható.
Emeletén 3 szoba, 1 fürdőszoba WC-vel, valamint egy előtér
Jelenleg elektromos fűtéssel és klímaberedezésekkel fűthető - hűthető. Nyílászárói 2 rétegű műanyag ablakok, redőnyökkel és szúnyoghálókkal.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a kiváló lokációval rendelkező ingatlan, kérem keressen, hogy személyesen is megmutathassam Önnek!

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 13. Utoljára módosítva: 2026. 02. 13.

4 szobás családi házak ára Balatonfüreden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfüred m² ár
2261 e Ft
1265 e Ft -79%
Ennek az ára
Balatonfüred átlagár
199 M Ft m Ft
210.2 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfüred

Eladó családi házak a környékről

Révfülöp
Eladó családi ház

Révfülöp

109 M Ft
5 szoba
187 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.612 M Ft
5 szoba
469 m²
Dörgicse
Eladó családi ház

Dörgicse

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

139.8 M Ft
4 szoba
157 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

599 M Ft
5 szoba
533 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

194.9 M Ft
6 szoba
185 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

350 M Ft
724 m²
360 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

205 M Ft
6 szoba
338 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

140 M Ft
8 szoba
240 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

179.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

156.7 M Ft
4 szoba
130 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
3 szoba
350 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1760.227 M Ft
9 szoba
2250 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

172.02 M Ft
4 szoba
160 m²
Balatonfüred, Hóvirág utca
Eladó családi ház

Balatonfüred

449 M Ft
3 szoba
426 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

266 M Ft
9 szoba
350 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

149 M Ft