City Pearl

Eladó családi ház
Balatonboglár

+ 8 kép 1/11
69 000 000 Ft69 M Ft 1 210 526 Ft/m2
2 szoba
57 m²
építés éve:2002

Részletes adatok

Telekméret: 60 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 421
Toókné Ambrózi Andrea
OTP Ingatlanpont Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy 4 apartmanos apartmanház földszinti 57 m2-es lakása. Az apartmanház minden lakása kétszobás, szobánként klimatizált. Az apartmanok világosak, napfényesek, de a nyári forróság ellen redőnyökkel szerelt. Fűtésük központi gázkazánnal történik. Mindegyik szobához tartozik egy zuhanyzós fürdőszoba és egy terasz. A lakóterek központi helyisége az amerikai konyhás nappali.
Az ingatlan népszerűségét fémjelzi az évenkénti teltházas szezon. A közelben vendéglő, orvosi rendelő, gyógyszertár, bevásárlóközpont található, a Kodály strand gyalog 600m.
Az épület mindegyik apartmanját eladásra kinájuk, illetve a teljes ingatlan egyben is megvásárolható. További lehetőség a szuterénben kialakított vendéglátó egység, ami más egyéb vállakozásra is használható.
Érdeklődj még ma, és találd meg új otthonod, nyaralód vagy vállakozásod Balatonbogláron!
Bővebb információért, megtekintésért keress telefonon!
Kuti Dávid
M316800
Érdeklődni lehet: Toókné Ambrózi Andrea Tel:30-4214382

Referencia szám: M316800

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás családi házak ára Balatonbogláron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonboglár m² ár
1211 e Ft
901 e Ft -34%
Ennek az ára
Balatonboglár átlagár
69 M Ft m Ft
225.9 m Ft 69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonboglár

Eladó családi házak a környékről

Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

129.99 M Ft
11 szoba
340 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

147 M Ft
7 + 3 szoba
310 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89 M Ft
4 szoba
120 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

299 M Ft
10 szoba
255 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

129.99 M Ft
11 szoba
340 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

139 M Ft
6 szoba
230 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

147 M Ft
7 + 3 szoba
310 m²
Balatonboglár, Bercsényi utca
Eladó családi ház

Balatonboglár

150 M Ft
1 szoba
305 m²
Balatonboglár, Pipacs utca
Eladó családi ház

Balatonboglár

145 M Ft
7 szoba
350 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

147 M Ft
7 + 3 szoba
310 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

220 M Ft
9 szoba
347 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

189 M Ft
6 szoba
230 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²