Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Balatonalmádi

+ 17 kép 1/20
395 000 000 Ft395 M Ft 1 490 566 Ft/m2
5 szoba
265 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 624 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 466
Kovács Balázs
House Hunters

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Van olyan ingatlan, amelyet nem pusztán négyzetméterben, hanem arányérzékben, minőségben és hangulatban kell mérni. Ez a balatonalmádi ház ilyen.

Már az első pillanatban látszik rajta, hogy nem átlagos projektként épült: letisztult, mai vonalvezetés, karakteres tömegformálás, nagyméretű nyílászárók, átgondolt terek és olyan műszaki alapok, amelyekre lehet hosszú távra tervezni.

Fontos: A hirdetésben virtuálisan megtervezett fotók is szerepelnek, hogy megmutassuk, milyen elképzelések mentén tervezték az épületet. A valóságban az ingatlan bútorok és külső tereprendezés nélkül vár, de minden fotónál feltöltjük az „előtte–utána” (tervezett és eredeti) verziót, hogy pontos képet kapj.

Amit tudni érdemes:

- Balatonalmádiban, csendes, értékes környezetben található
- 624 m²-es körbekerített telek
- pince + földszint + tetőtér szintkialakítás
- összes beépített terület: 265 m², redukált alapterület: 189 m²
- modern, különleges megjelenésű épület (A-shape), látványos üvegfelületekkel
- nappali, konyha étkező egy térben
- balatoni panoráma és látványos zöld környezeti kapcsolatok
- hőszivattyús fűtés és melegvíz-ellátás
- padlófűtés és mennyezetfűtés
- hőszigetelt nyílászárók, elektromos zsaluzia, elektromos tetőtéri ablakok
- elektromos, hőszigetelt garázskapu
- a kert hátsó részében medence kialakítása már elő van készítve
- külön melléképület / szaunaház alapozása és közmű-előkészítése is megtörtént
- a ház műszakilag, statikailag és gépészetileg erős készültségi állapotban van, ugyanakkor a végső beépítések és külső tereprendezések az új tulajdonos elképzelése szerint fejezhetők be

Miért különösen érdekes ez az ingatlan?
Mert ritka az a ház, amely egyszerre tud erős építészeti karaktert, komoly műszaki tartalmat és személyre szabható befejezési lehetőséget kínálni, prémium balatoni lokációban. Itt nem egy kompromisszumos, részben felújítandó ingatlanról van szó, hanem egy olyan ingatlanról, ahol a neheze és a legköltségesebb része már mögöttünk van, és az új tulajdonos már a saját életszínvonalára, ízlésére és használati szokásaira formálhatja a végső részleteket.

Kinek lehet ideális választás?

- annak, aki nem sablonos balatoni házat keres
- annak, aki értékeli a modern építészetet és a magas minőségű műszaki alapokat
- annak, aki szeretné a végső karaktert saját maga hozzá adni
- annak, aki prémium környezetben keres állandó otthont, nyaralót vagy értékálló ingatlant a Balaton északi partján

Ez a ház nem egyszerűen “új építésű”. Inkább egy ritka lehetőség arra, hogy valaki egy kivételesen jó alapokra megépített, karakteres balatoni otthont fejezzen be a saját ízlése szerint.

Ha megtetszett, keressen a hét bármely napján.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Balatonalmádiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonalmádi m² ár
1491 e Ft
963 e Ft -55%
Ennek az ára
Balatonalmádi átlagár
395 M Ft m Ft
240 m Ft -65%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonalmádi

Eladó családi házak a környékről

Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Csabrendek
Eladó családi ház

Csabrendek

98 M Ft
9 szoba
600 m²
Balatonalmádi, Vödörvölgyi út
Eladó családi ház

Balatonalmádi

220 M Ft
12 szoba
830 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

499 M Ft
6 szoba
220 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

139.8 M Ft
4 szoba
157 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

152 M Ft
5 szoba
88 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

159.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

138 M Ft
4 szoba
200 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

249.99 M Ft
13 szoba
480 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

265 M Ft
6 szoba
220 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

83.3 M Ft
3 szoba
98 m²
Balatonalmádi, Laposa Dániel utca
Eladó családi ház

Balatonalmádi

170 M Ft
12 szoba
330 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

128 M Ft
4 szoba
140 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
10 szoba
400 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

89.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1747.83 M Ft
9 szoba
2250 m²
Badacsonytördemic