BAM Living

Eladó családi ház
Balatonakarattya

+ 9 kép 1/12
217 000 000 Ft217 M Ft 1 607 407 Ft/m2
4 szoba
135 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 1440 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 447
Hollós Lea
OTP Ingatlanpont Veszprém

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A méltán kedvelt Balatonakarattyán található ez a 2026. tavaszán átadásra kerülő újépítésű ház, ami tökéletesen megfelelhet Önnek és családjának a mindennapokra is, ha a mai rohanó világban szeretne a béke szigetén élni, de ha nyaralót keresne, akkor se találhat ennél ideálisabb elhelyezkedést!

Akarattyán élvezheti a csendet, a település polgári miliőjét az év nagyobb részében.
Nyáron az egyik legideálisabb az elhelyezkedése ennek a környéknek, ha sétatávolságra szeretné elérni a különféle éttermek, kávézó és szórakozási helyszíneket. A Mercato, Rusty és Peters Terasz akár gyalogosan is megközelíthető ebből a szuper, nappali + 3 hálós, két fürdős, hatalmas, zöldre néző terasszal, kocsibeállóval rendelkező újépítésű házból, ami most az Öné lehet!

A ház környezete rendezett, a közeli szomszédok is kulturált, rendezett kerttel, házzal rendelkeznek.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Balatonakarattyán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonakarattya m² ár
1607 e Ft
1692 e Ft 5%
Ennek az ára
Balatonakarattya átlagár
217 M Ft m Ft
230 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonakarattya

Eladó családi házak a környékről

Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

257 M Ft
4 szoba
135 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

217 M Ft
4 szoba
135 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

229 M Ft
3 szoba
126 m²
Balatonakarattya, Központ
Eladó családi ház

Balatonakarattya

380 M Ft
4 szoba
150 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

349 M Ft
4 szoba
140 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

99.99 M Ft
6 szoba
108 m²
Lesencetomaj
Eladó családi ház

Lesencetomaj

90 M Ft
5 + 1 szoba
180 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

179 M Ft
4 szoba
155 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

169 M Ft
4 szoba
149 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

190 M Ft
4 szoba
250 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

205 M Ft
6 szoba
338 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

229 M Ft
4 szoba
92 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

349 M Ft
4 szoba
140 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

247 M Ft
4 szoba
101 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

229 M Ft
3 szoba
126 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1762.677 M Ft
9 szoba
2250 m²
Ábrahámhegy
Eladó családi ház

Ábrahámhegy

190 M Ft
5 szoba
112 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

99 M Ft
3 szoba
75 m²
Dörgicse
Eladó családi ház

Dörgicse

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

139 M Ft
5 szoba
179 m²
Balatonfüred