Astora Márvány8

Eladó családi ház
Baja

+ 17 kép 1/20
69 000 000 Ft69 M Ft 627 273 Ft/m2
4 szoba
110 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 396 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Roncsák Martin
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Baján, a Nagypandúr-szigeten, vízparthoz közeli 110 nm-es családi ház eladó.VÍZPART, NYUGALOM, CSEND, ÉLHETŐ TEREK !A 396 nm-es rendezett telken elhelyezkedő nappali + 3 szobás összkomfortos családi ház kiváló választás gyerekes családok számára, akiknek fontos a víz közelsége és a biztonságos, zöld környezet.Elosztás:-3 szoba-nappali-konyha étkezővel-kamra-külön wc-fürdőszoba sarokkáddal-zuhanyzó-tárolóhelyiségek-mosókonyhaA ház teljeskörű felújításon esett át, minden burkolat megújult, korszerű nyílászárók kerültek beépítésre.A vételár a teljes berendezést tartalmazza, így az ingatlan rövid időn belül költözhető.Építés éve: 2005.Műszaki jellemzők:-gáz cirkó fűtés radiátorokkal-vegyes tüzelésű kazán-hűtő-fűtő klíma-műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval-homlokzati szigetelés- betoncserép tetőfedésAz ingatlan legnagyobb előnye a praktikus elosztás és a tágas terek, amely kiváló alapot ad egy modern otthon kialakításához.
Referencia szám: HZ029638

Referencia szám: HZ029638

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

4 szobás családi házak ára Baján

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Baja m² ár
627 e Ft
431 e Ft -45%
Ennek az ára
Baja átlagár
69 M Ft m Ft
60 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Baja

Eladó családi házak a környékről

Baja
Eladó családi ház

Baja

59.9 M Ft
5 szoba
157 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

34.5 M Ft
2 szoba
90 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

350 M Ft
1 szoba
3826 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

36.9 M Ft
5 szoba
71 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

56.925 M Ft
3 szoba
130 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

96.5 M Ft
6 szoba
278 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

11 M Ft
2 szoba
64 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

54 M Ft
5 szoba
116 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

29 M Ft
4 szoba
156 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

69.99 M Ft
5 szoba
120 m²
Baja
Eladó családi ház