Oasis Residence

Eladó családi ház
Baja

+ 7 kép 1/10
33 900 000 Ft33.9 M Ft 339 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1197 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 608
Brigarszky Ildikó
Baja-Best Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Baján, az Alvégi városrészben, frekventált elhelyezkedéssel eladó egy 1197 m²-es telken lévő, 100 m²-es családi ház, amely jelenleg is vállalkozásként működik – így kiváló lehetőség akár üzleti célra, akár otthonnak . Az ingatlanban 3 szoba, nappali, folyosó, szerkezetkész konyha és fürdőszoba található. A felújítás 2024-ben kezdődött, mely során új villany- és vízvezetékek, valamint új műanyag nyílászárók kerültek beépítésre. A tágas telek számos lehetőséget rejt magában: ideális lehet telephelynek, vállalkozás bővítésére vagy akár egy kényelmes családi otthon kialakítására . A környék ellátottsága kiváló – iskola, boltok, buszmegálló a közelben, így a mindennapok is könnyen megoldhatók. Tökéletes választás, ha látható, jól megközelíthető helyen szeretnél vállalkozni, vagy egy értékálló ingatlant keresel! Megtekintési szándékával keressen bizalommal. Amennyiben az ingatlan megvásárlásához el szeretné adni jelenlegi ingatlanát, annak lebonyolításában is szívesen segítünk. Teljes körű ügyintézés: hitel, energetikai tanúsítvány és megbízható ügyvédi háttér.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Baján

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Baja m² ár
339 e Ft
507 e Ft 33%
Ennek az ára
Baja átlagár
33.9 M Ft m Ft
51.9 m Ft 35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Baja

Eladó családi házak a környékről

Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

54 M Ft
5 szoba
116 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

72.9 M Ft
3 szoba
114 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

350 M Ft
1 szoba
3826 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

92 M Ft
6 szoba
176 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

29 M Ft
4 szoba
156 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

36.9 M Ft
5 szoba
71 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

22.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

25.99 M Ft
2 szoba
75 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

79.8 M Ft
6 szoba
156 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

34.5 M Ft
2 szoba
90 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

59.9 M Ft
5 szoba
157 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138