Seven Pearl

Eladó családi ház
Baja

+ 6 kép 1/9
47 500 000 Ft47.5 M Ft 500 000 Ft/m2
4 szoba
95 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 472 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 326
Polák Norman
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Baján a belvároshoz közel, eladó egy 95 nm-es családi ház, 472 nm-es udvarral!

Az épületet kívülről teljesen felújították, a tető új cserepet kapott, a házat leszigetelték és nemes vakolattal látták el, A nyílászárókat is újra cserélték, az összes ablakra redőnyt tettek. ( vegyesfalazatú)

Midea hűtő -fűtő klímát szereltek fel a ház központi helyiségébe. A szobákban fa tüzelésű kályha szolgáltatja a meleget. A nappaliban kandalló került behelyezésre.

Az udvaron különböző melléképületek vannak.

Főbb tulajdonságok:
-új tető, 12 cm szigetelés, nemesvakolat
-elektromos kapu
-fűtő-hűtő klíma
- új villany , vízvezeték
-Áram ( 1x32A)
-víz , és a csatorna hálózatra kötött
-meleg vizet Ariston típusú elektromos , hőtárolós bojler biztosítja
- fűtés fa tüzelésű kályhával illetve kandallóval megoldott

Ha megtekintené, hívjon bizalommal!

Referencia szám: HZ046256

Referencia szám: HZ046256

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 02.

4 szobás családi házak ára Baján

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Baja m² ár
500 e Ft
423 e Ft -18%
Ennek az ára
Baja átlagár
47.5 M Ft m Ft
57.7 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Baja

Eladó családi házak a környékről

Baja
Eladó családi ház

Baja

350 M Ft
1 szoba
3826 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

59.9 M Ft
5 szoba
157 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

25.99 M Ft
2 szoba
75 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

36.9 M Ft
5 szoba
71 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

96.5 M Ft
6 szoba
278 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

69.99 M Ft
5 szoba
120 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

49 M Ft
5 + 1 szoba
120 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

29 M Ft
4 szoba
156 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

16.8 M Ft
2 szoba
65 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

54 M Ft
5 szoba
116 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

69.99 M Ft
5 szoba
120 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

12 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

92 M Ft
6 szoba
176 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

72.9 M Ft
3 szoba