Eladó családi ház
Albertirsa
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Albertirsán, a városközpont közelében – Kétgenerációs ház, nagy telek, számos lehetőséggel!
Albertirsa központjához közel eladó egy 99 m²-es, két külön lakrészes családi ház, amely egy 1599 m²-es, körbekerített saroktelken helyezkedik el.
Az 1970-es években épült ingatlan vályog falazattal és cserépfedéssel készült. A ház kialakítása ideális lehet többgenerációs családok számára, ugyanakkor adottságainak köszönhetően befektetésre is kiváló választás, akár több lakóegység kialakításának lehetőségével.
Az első lakrész helyiségei:
konyha + étkező
nappali
hálószoba
fürdőszoba
külön WC
A hátsó lakrészben található:
konyha
fürdőszoba
tágas nappali
műanyag nyílászárók
A telken gazdasági épület és pince is megtalálható.
Közművek:
villany
vezetékes víz
csatorna
a gázvezeték az utcában elérhető
Az ingatlan jelenlegi állapotában is lakható, ugyanakkor korszerűsítést követően egy kiváló elhelyezkedésű, tágas családi otthon vagy értékálló befektetés válhat belőle. A központ közelsége, a saroktelek adottságai és a két külön lakrész számos lehetőséget kínál új tulajdonosa számára.
A tulajdonos elsősorban készpénzes érdeklődők jelentkezését várja.
? További információért és megtekintésért keressen bizalommal! Alitiz Judit 620400-4009
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 24. Utoljára módosítva: 2026. 06. 24.
3 szobás családi házak ára Albertirsán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Albertirsa