NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Albertirsa

+ 3 kép 1/6
83 100 000 Ft83.1 M Ft 791 429 Ft/m2
4 szoba
105 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 667 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998825
Harsányi Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű családi ház egy nyugalmas, állomáshoz közel eső részen. Az ingatlan összközműves.

Az otthon melegét gáz kazán biztosítja, garantálva ezzel a hatékony és környezetbarát fűtést. A nyílászárók műanyagból készültek, a riasztó előkészítés már megtörtént. A meleg nyári napokon pedig a 2 db klíma berendezés gondoskodik a kellemes hőmérsékletről.

A ház tetőfedése cserép, ami hosszú távú védelmet nyújt az időjárás viszontagságaival szemben. A kényelmet tovább növeli a fúrt kút, így a kert öntözése gazdaságos és környezetbarát módon megoldott. Az udvaron garázs is található egy terasszal.

Az állomáshoz közeli fekvésének köszönhetően az ingázóknak is ideális választás lehet. Kérjük, lépjen kapcsolatba velem további részletekért és egy személyes megtekintésért. Fedezze fel, hogyan válhat ez az ingatlan az Ön új otthonává!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd: Harsányi Erika: +36301586412 email: harsanyi.erika@dh.hu

Referencia szám: HZ029512-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

4 szobás családi házak ára Albertirsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertirsa m² ár
791 e Ft
697 e Ft -14%
Ennek az ára
Albertirsa átlagár
83.1 M Ft m Ft
80.2 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Albertirsa

Eladó családi házak a környékről

Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

67 M Ft
3 szoba
121 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

53.5 M Ft
3 szoba
130 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

73.5 M Ft
6 szoba
118 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

64.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Albertirsa, Köztársaság utca
Eladó családi ház

Albertirsa

49.9 M Ft
4 szoba
136 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

14 M Ft
1 szoba
40 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

36.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

54 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

13.5 M Ft
1 szoba
40 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
4 szoba
77 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa