Oasis Residence

Eladó családi ház
Albertirsa

+ 12 kép 1/15
21 900 000 Ft21.9 M Ft 438 000 Ft/m2
1 szoba
50 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 12238 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 400
Alitisz Judit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Albertirsán a város szélén értékesítésre kínálok 12238 nm földterülettel rendelkező 50 nm tanyát. Csendes nyugodt környéken helyezkedik el, jól megközelíthető, aszfaltozott úton, belváros kb. 3 kilométer. A tanya 1960-as években épült vegyes falazattal, cserépfedéses. A tulajdonos az elmúlt pár évben elkezdte a felújításokat. Az épületet szigetelték, új színt kapott, plusz 21 nm fedett terasszal bővült, nyílászárók cseréje is elkezdődött. A belső térben tágas előszoba, konyha, fürdőszoba, egy szoba került kialakításra. Vízellátása házi vízművel fúrt kútról történik, Fűtése hagyományos kályhás. Az ingatlan 3 helyrajzi számon szerepel, igény szerint összevonható. A területen állattartásra alkalmas ól helyzekedik el utcafrontja elkeritett. Az ingatlan gazdálkodásra, méhészkédésre, kitűnően alkalmas, amennyiben csendre és nyugalmora vágyik akkor is tökéletes választás. A tulajdonost CSEREINGATLANT, AUTÓT, BÁRMIT BESZIT A VÉTELÁRABA MEGEGYEZÉS SZERINT!!! Várom hívását, nézzük meg együtt! Alitisz Judit 0620400-4009

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás családi házak ára Albertirsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertirsa m² ár
438 e Ft
517 e Ft 15%
Ennek az ára
Albertirsa átlagár
21.9 M Ft m Ft
17.5 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Albertirsa

Eladó családi házak a környékről

Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
4 szoba
77 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

67.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
3 szoba
103 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

15.5 M Ft
1 szoba
56 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

54 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

64.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42.9 M Ft
4 szoba
87 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

9.99 M Ft
1 szoba
48 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

13.5 M Ft
1 szoba
40 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

62 M Ft
3 szoba
75 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház