Astora Márvány8

Eladó családi ház
Albertirsa

1/2
120 000 000 Ft120 M Ft 1 034 483 Ft/m2
5 szoba
116 m²
építés éve:1962

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 626 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629619084
Rizmayer Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Albertirsa központjában eladó négy hálószobával és két fürdőszobával rendelkező csalási ház.Az épület egy 626 nm-es összközműves körbekerített telken található melynek hasznos alapterülete 116,47 nm-er. Az otthont az alapoktól a tetőig felújították 2025-ben. A belső burkolatok, beltéri ajtók és a szaniterek még igény szerint választhatóak jelen állapotban. A fűtést és a meleg vizet gázcirkó biztosítja. A hőleadás padlón keresztül történik. Az otthon rendkívül családbarát belső elosztása négy külön nyíló szoba, konyha-étkező-nappali, mosókonyha, két fürdőszoba wc-vel, közlekedő, kamra, kazánház, terasz. Az udvar tereprendezett állapotban kerül átadásra. Ha megtetszett önnek az ingatlan kérem hívjon bizalommal a hét bármely napján.
Érd.: Rizmayer Mária +36202114504 email: rizmayer.maria@dh.hu

Referencia szám: HZ098559

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

5 szobás családi házak ára Albertirsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertirsa m² ár
1034 e Ft
700 e Ft -48%
Ennek az ára
Albertirsa átlagár
120 M Ft m Ft
89 m Ft -35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Albertirsa

Eladó családi házak a környékről

Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
4 szoba
77 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

15.5 M Ft
1 szoba
56 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

67 M Ft
3 szoba
121 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

72.98 M Ft
4 szoba
77 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

9.99 M Ft
1 szoba
48 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

53.5 M Ft
3 szoba
130 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

23.5 M Ft
2 szoba
90 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház