Kiadó téglalakás, albérlet
Szeged, Belváros, Bokor utca, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
Alsóvároson, Szeged egyik legjobb, legbékésebb utcájában kiadóvá vált egy világos, 45 m2 nagyságú, nappali és egy hálós, földszinti lakás. Ideális választás azoknak, akik szeretik a nyugodt környezetet, de mégis közel szeretnének maradni a belvároshoz, mivel pár perc sétára vagyunk onnan.
A lakás teljesen bútorozott, ablakai a belső udvarra néznek, így még ideálisabb a nyugodt élethez. A hálószobából nyílik a tusolós fürdőszoba és a külön helyiségben lévő wc. A fürdőben kapott helyet a mosógép, mosogató gép nincs a lakásban, azonban az amerikai konyhás nappaliban van nagy hűtő, mikró, tűzhely-sütő. A lakás fűtése gázcirkó, radiátor hőleadókkal.
A lakás elhelyezkedése kifejezetten előnyös: pár perc sétára található minden, lokációja tömegközlekedés szempontjából is kiváló. A közelben boltok, éttermek, sportolási lehetőségek, egyetemek, iskolák, könyvtárak is elérhetőek.
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 04. 21.
2 szobás téglalakások ára Szegeden
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Szeged, Belváros, Bokor utca, földszint