A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Az ingatlan adatai: Szeged – Rókus, Kossuth Lajos sgt-i, 79 m2-es, 2. emeleti, szép állapotú, 2 db klímával rendelkező, erkélyes téglalakás KIADÓ! Helyiségek: 3 szoba, konya, kamra, fürdőszoba, külön WC, előszoba és erkély. Fűtése: gázcirkó.
Kinek ajánlom?
Ideális lehet 2 egyetemistának, akik egész évre keresnek lakást, vagy egy párnak. (Kizárólag maximum 2 felnőtt költözhet a lakásba!) Fontos, hogy fizetőképes legyen a bérlő. Hosszútávra kiadó. Kisállat sem költözhet. Közjegyzői szerződéssel vehető bérbe.
Nekem miért tetszik?
A társasház tiszta, rendezett! A szobák külön bejáratúak. Az ablakokon van szúnyogháló és redőny is. A közelben minden megtalálható, amire a mindennapokban szükségünk lehet, pl. bolt, piac, bevásárlóközpont, busz-, és villamosmegálló…stb. A parkolás a környező utcákban ingyenes.
Megegyezéskor az első havi lakbért és a kéthavi kauciót kell fizetni!
Ha kérdésed van, vagy szeretnéd megtekinteni az ingatlant, hívj! (Az üzeneteket nem mindig látom, ezért fontos, hogy telefonálj!)
Amennyiben a hirdetésben nem jelent meg az alaprajz a képek között, kérlek jelezd és küldöm!
Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 08. Utoljára módosítva: 2025. 06. 08.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Szeged, 2. emelet