A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Az albérletről videó is készült.
Pécsett, több egyetemi kar közelében, a Kolozsvár u. É-i végében található háromszintes téglaépület III. emeletén (zárószint), nagyon hangulatos, kifejezetten jó állapotú, világos, elegáns, kényelmes lakóterekkel, külön WC-vel, fürdővel és kamrával rendelkező, redőnyökkel és szúnyoghálókkal szerelt műanyag nyílászárós, teljes mértékben és fiatalosan bebútorozott, igényesen fel is szerelt, klímás, alacsony rezsivel bíró, 52 m2-es, nappali + egy külön nyíló kényelmes hálószobás, erkélyes lakás, max. 1 fő, vagy egy pár részére, 2025. július 14.-i költözéssel, hosszútávra kiadó.
A bérleményben nincsen lehetőség kisállat tartására, és tilos a dohányzás is! Parkolás az utcán megoldott (fizetős övezet), illetve érkezési sorrend szerint lehetőség van az épület mögötti pár parkolóhely használatára is.
Bérleti díj: 180.000Ft/hó + rezsi + 2 kaució
Érdeklődni: 30/773-9436
Kk. 14.000,-Ft
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 28. Utoljára módosítva: 2025. 07. 29.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Pécs, Siklósi külváros, Kolozsvár u, 3. emelet