A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó teljesen felújított, bútorozott lakás Pécsen, a Kolozsvár utcában – Júliustól költözhetőPécs közkedvelt, jól megközelíthető részén, a Kolozsvár utcában kínálunk hosszú távra kiadásra egy 3. emeleti, 2 szobás, modern, teljes körűen felújított lakást.Konyha felszerelt, új konyhabútorralZuhanykabinos fürdőszoba, külön WCTeljesen gépesített: új hűtő, mosógép, mikrohullámú sütőÍzléses IKEA bútorok, minden berendezés újTiszta, rendezett lépcsőház, csendes lakókörnyezetJúliustól költözhetőDohányzás és kisállat tartása nem megengedettBérleti díj: 200.000 Ft/hó + rezsi2 havi kaució + 1 havi bérleti díj előre fizetendőKiváló választás diákoknak az egyetemek közelsége miatt.. Ha fontos számodra a minőség, az igényes környezet és a nyugodt lakhatás, ez a lakás Neked való.Érdeklődés esetén hívj
Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 21. Utoljára módosítva: 2025. 06. 21.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Pécs, 3. emelet