A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó bútorozott szoba Debrecenben – egyetemek közelében, rezsivel együtt!
Debrecen kedvelt városrészében, az egyetemekhez gyalogosan is könnyen elérhető távolságban, földszinti, három külön nyíló szobás lakásban kiadó két különálló szoba.
Az ingatlan egy hatlakásos, csendes társasházban található, kulturált lakókörnyezetben. A lakás nyílászárói korszerű műanyag ablakokra lettek cserélve, a kellemes hőmérsékletről energiatakarékos gázkazános fűtés gondoskodik. Az utcán ingyenes parkolási lehetőség biztosított, ami külön előnyt jelent ebben a környékben.
A bérleti díj 130.000 Ft / szoba / hó, amely tartalmazza az összes rezsiköltséget is, így a havi költség fixen tervezhető!
Kiváló választás egyetemistáknak vagy fiatal dolgozóknak, akik igényes, nyugodt környezetet keresnek a város szívéhez közel. További részletekért írj vagy hívj bizalommal! Ez csak egy a számos kivételes ajánlatunk közül – tekintse meg teljes kínálatunkat, nehogy lemaradjon a tökéletes lehetőségről! iroda.ingatlan.com/hajduingatlanok
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 09. Utoljára módosítva: 2025. 05. 09.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Debrecen, földszint