A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó remek adottságokkal, szépen berendezett, kertkapcsolatos lakás! Cinkota egyik legszebb részén hosszú távra kiadó, egy 2006-ban épült, 6 lakásos társasház földszinti, 131 m2-es lakása. Kiváló lehetőség, akár nagyobb családnak is. Hatalmas nappali, plusz két szoba, ezen felül tágas konyha-étkező, teljesen gépesítve. A fürdőszobában kád és zuhanyzó is van. A praktikum jegyében két külön WC is rendelkezésre áll. Két nagy fedett terasz biztosít lehetőséget a lazulásra, ahonnan tiszta időben a budai hegyek is láthatóak. Az ingatlanhoz tartozik, egy kötelezően bérlendő teremgarázs hely, melynek díja plusz 34.990 Huf. A biztonságot riasztó rendszer szavatolja.Minimum egy éves időtartamra adjuk ki a lakást, melyet szerződésben rögzítenek a felek. Kaució: 1 M Huf
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 01. Utoljára módosítva: 2025. 04. 02.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XVI. kerület, földszint