Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros, Katona József utca, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
Hosszú távra kiadó 1,5 szobás lakás Újlipótváros szívében, a Katona József utcában.
43 m²-es, 3. emeleti, világos, napfényes lakás liftes házban. A lakás egy zárt folyosóról közelíthető meg, ami nyugodt és biztonságos környezetet biztosít. Nyáron kellemesen hűvös, télen távfűtéses, jól átszellőztethető. Bútorozott, felszerelt konyhával, részben gépesített. Az utcára néző nappali mellett egy csendes, belső kertre néző hálószoba, zuhanyzós fürdőszoba és külön WC található.
Nem luxuslakás, de kényelmes, otthonos és kiváló választás a mindennapokra.
A környék kiváló közlekedési kapcsolatokkal és teljes körű szolgáltatásokkal rendelkezik, a belváros minden előnye néhány perc sétával elérhető.
Korrekt, megbízható bérlőt keresünk, aki vigyáz a lakásra és betartja a társasházi együttélés szabályait. A bérbeadó együttműködő, a kölcsönös bizalomra és a nyílt kommunikációra törekszik.
Bérleti díj: 250.000 Ft + 40.000 Ft rezsi/hó
Beköltözés feltételei: 2 havi kaució, 1 havi bérleti díj, bérleti szerződés és közjegyzői nyilatkozat.
1 jól nevelt kisállat hozható. Dohányzás mértékkel megengedett.
A lakás előre egyeztetett időpontban megtekinthető.
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 26.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros, Katona József utca, 3. emelet