A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
LUXUSLOFT A DUNAPARTON
A Dunaparton, a maga nemében is kuriózum RiverLoft Apartmanházban kiadó egy 200 m2-es luxuslakás.Az eredetileg Neuschloss Kornél által tervezett százéves, védett épületet Tima Zoltán tervei alapján, a teljes átépítést követően, 2007-ben újult meg.
A RiverLoft ma is egyedülálló Duna-parti lakóház, az elkészülésekor is nagyon népszerű volt az elhelyezkedése és szolgáltatásai miatt, jelenleg sincs hasonló adottságú épület Budapesten, ezért az indusztriális luxust keresők számára igazi kuriózum. A műemléki gázgyár homlokzata vakolatla tisztított téglaburkolat.
Az enteriőrben is visszaköszön az a letisztult,modern, indusztriális stílus, mindehhez tiszta vonalak, férfias színvilág társul.
A 200 m2-es loft több,mint 4 méteres belmagassággal, tágas terekkel rendelkezi - falak és válaszfalak minimális használatával, hatalmas ablakfelületekkel.
A lakás közösségi részei, a konyha, étkező, nappali, egyetlen osztatlan tér, összesen 125 m2.
A végeredmény egy egybefüggő áramló tér, mely a mindennapok életvitelét szolgálja.
A hálószoba 40 m2, benne egy légtérben fürdőszoba, zuhanyzó, és gardrób kapott helyet.
A házban megannyi szolgáltatás igénybe vehető a lakók kényelmére: 24 órás portaszolgálat, biztonsági szolgálat, recepció, wellness használat (medence, szauna, gőzkabin, jakuzzi), parkosított belső udvar, edzőterem házon belül.
A lakáshoz tartozik egy teremgarázshely,és egy tároló.
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 08. Utoljára módosítva: 2025. 09. 09.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XIII. kerület, 3. emelet