A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó a 13.kerületben, a Reitter Ferenc út végén egy úszerű, hatalmas közös kerttel rendelkező társasház első emeletén található, 30 négyzetméteres, gépesített és RÉSZBEN BÚTOROZOTT lakás. A lakáshoz udvari autóbeálló és 8 négyzetméteres, zárt tároló is tartozik, ezt a lakással együtt szeretnénk kiadni plusz 20.000 forintért.
A közös költség és a rezsi együtt 25.000 forint körül szokott lenni.
PÁROK ÉS EGYEDÜLÁLLÓK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!
KISÁLLAT SAJNOS NEM HOZHATÓ!
2 havi kaució szükséges.
Hívjon most!
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 24. Utoljára módosítva: 2025. 07. 25.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc út, 1. emelet