Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, VIII. kerület, Alföldi utca, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
A II. János Pál pápa térhez közel az Alföldi utcában kiadó egy teljesen felújított, 25 négyzetméteres, bútorozott, gépesített, KISÁLLATBARÁT lakás!
Ideális 1-2 fő számára. Egyedülállóknak, pároknak, DIÁKOKNAK is tökéletes választás lehet!
Kis termetű, négylábú családtag is költözhet!
A dohányzás nem megengedett.
A lakás a teljesen felújított, biztonsági ajtóval rendelkezik, gépesített, illetve újonnan bútorozott.
Gépesítésként: mosó-és szárítógép, villanytűzhely, indukciós főzőlap, mikró, hűtő, légkondi.
A fűtést hűtő-fűtő klima biztostja.
Nagyon jó közlekedés: M4 metró, 28, 28A, 37, 37A, m62 villamos megállók, MÁV.
Közelben az II. János Pál pápa tér és a Teleki László tér, Erkel Színház, Rákóczi téri Vásárcsarnok, Keleti pályaudvar.
A közös költség: 11.000.-
Rezsi költség: kb 12.000.-
Nincs gáz bekötve. Víz, villany elszámolás alapján.
Az ingatlan minimum 1 évre bérelhető. Azonnal költözhető.
Az 1. havi bérleti díjon felül 2 havi kaució és közjegyzői okirat szükséges a költözéshez!
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 10.
1 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VIII. kerület, Alföldi utca, 2. emelet