A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó a VIII. kerületben a CORVIN SÉTÁNY közelében a Jázmin utcában egy 1 szobás ( 38m2 ) ERKÉLYES , VILÁGOS lakás ÚJSZERŰ HÁZBAN. BERENDEZETT, GÉPESÍTETT ( klíma is ). A lakásban konyha, szoba fürdőszoba, külön mosdó , erkély előszoba található.
Közlekedése kiváló, többek közt 9-es busz, 72-es troli, közelben M3-as metró, 4-6 villamos.
Lokáció: Semmelweis Egyetem, Corvin sétány
Két havi kaució és egy havi bérleti díj ellenében költözhető. Minimum bérlési idő 1 év.
In the VIII. district next to CORVIN ALLE on Jazmin street a 38 sqm 1 rooms + balcony flat waiting for its new tenant for LONG TERM (min 1 year). THE FLAT TOTALY FURNISHED and EQUPPED. It includes a kitchen , oom, , bathroom, separate toilet, balcony.
Public transport is bus No. 9, troley No. 72, metro line M3 and tram No. 4, 6 near by.
Shopping possibilites, restaurants all around.
Location: Semmelweis Univercity, Corvin alle.
With 2 months deposit and one month rental fee the flat can be moved in.
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 11. Utoljára módosítva: 2025. 09. 11.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, Jázmin utca, 2. emelet