A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadásra kínálunk egy igényesen berendezett, új építésű lakás, amely mindössze két hónapja került átadásra.
A harmadik emeleten található, erkélyes lakás nappali-konyha-étkező elrendezésű, két hálószobával, egy fürdőszobával, amelyben WC is helyet kapott, valamint egy külön WC-vel és előszobával rendelkezik.
A lakás teljes egészében kisipari minőségű, egyedi bútorokkal van berendezve, így minden részlet a gondos kivitelezésről árulkodik. A konyha modern gépekkel felszerelt: hűtő-fagyasztó, sütő, indukciós főzőlap, beépített mikró, mosogatógép és páraelszívó is a bérlő kényelmét szolgálja.
A lakás klimatizált, minden ablakon motoros, elektromos redőny és szúnyogháló található, a rezsi pedig kifejezetten kedvező. A társasház csendes utcában helyezkedik el, a kényelmes feljutást pedig két lift biztosítja. A környék jó tömegközlekedéssel rendelkezik, a közelben számos egyetem és szolgáltatás található, így ideális választás diákok, dolgozó párok vagy kisebb családok számára.
Egy ilyen igényesen berendezett lakás ritkán kerül piacra – ragadja meg a lehetőséget, mielőtt más teszi meg! Keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 23. Utoljára módosítva: 2025. 08. 23.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII. kerület Dankó utca, 3. emelet