Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
Kiadó modern, 2 szobás tégla lakás Budapest VII. kerületében, a Dohány utcában, mindössze pár perc sétára a Deák Ferenc tértől.
Az ingatlan újszerű, amerikai konyhás, nappalival és külön hálószobával rendelkezik. A lakás bútorozott, emellett teljesen gépesített (mosógép, szárítógép, mosogatógép, stb.), továbbá klímával és padlófűtéssel felszerelt.
Teljes havi rezsi – TV- és internet-előfizetéssel együtt – legfeljebb 40 000 Ft, így a fenntartási költségek jól tervezhetők.
Az ingatlan azonnal költözhető, hosszú távú bérlésre alkalmas.
A környék közlekedése kiváló: a Deák Ferenc tér és az Astoria mindössze néhány perc sétára található, így az M1-es, M2-es és M3-as metróvonalak könnyen elérhetők. A közelben közlekedik a 47-es, 48-as és 49-es villamos, valamint a 74-es trolibusz is, így a város bármely pontja gyorsan és kényelmesen megközelíthető.
A beköltözéshez 2 havi kaució és az első havi bérleti díj megfizetése szükséges.
Leinformálható, magára és környezetére is igényes bérlők jelentkezését várom.
Hirdetés feltöltve: 2026. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 08. 06.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, 1. emelet