Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
SZÁMLAKÉPES LAKÁS!!!!
JÚLIUS VÉGÉTŐL költözhető!
1-MAXIMUM 2 FŐ( EGY PÁR SZÁMÁRA KIADÓ KISÁLLAT NÉLKÜL.
Gyermekkel sajnos NEM költözhető!
VII. kerületben, frekventált helyen, a Dob utcában ( a Klauzál tér közelében ) egy SZÁMLAKÉPES 30nm-es, ( + 5nm galériás 165cm belmagassággal) egyszobás, felújított, BERENDEZETT ÉS GÉPESÍTETT, karbantartott külső-belső állapotú, liftes téglaház első emeletén, praktikus lakás kiadó hosszú távra!
Bérleti díj: 620Euro /hó+rezsi
Közös költség: 17.000Ft/hó.
Rezsi: fogyasztás alapján, mérőórákkal felszerelt
Fűtás:hűtő-fűtő klíma
Gépesített konyha (gázsütő, hűtő, mosógép), mini zuhanyzó fürdő, különnyíló WC.
Minden ami szükséges lehet, boltok, bárok, éttermek, tömegközlekedés stb. csak pár lépés.
Július végétől költözhető 2 havi kaució + 1 havi bérleti díj ellenében!
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 26. Utoljára módosítva: 2026. 07. 26.
1 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca, 1. emelet