Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
Kiadó a VII. kerület közkedvelt részén, Erzsébetvárosban, a Csengery utcában egy 50 m²-es, felújított, 2 szobás lakás.
Az ingatlan egy rendezett, liftes, háromszintes, klasszikus polgári társasház 1. emeletén található. A lakás nyugati tájolású, csendes utcára néz, világos és kellemes hangulatú. A 310 cm-es belmagasság tovább növeli a tágas térérzetet.
Elrendezése praktikus: egy különnyíló hálószoba, tágas nappali, hall, valamint gépesített konyha áll rendelkezésre. A fürdőszoba és a WC egy helyiségben található. A lakás részben bútorozott, gépesített, mosógéppel és légkondicionálóval felszerelt. A fűtésről és a melegvízről korszerű cirkórendszer gondoskodik.
A közös költség mindössze 10.000 Ft/hó, a rezsi átlagosan 20.000 Ft/hó. Parkolás az utcán, fizetős övezetben lehetséges.
A lakás 2026. június 23-tól költözhető, minimum egy évre bérelhető. Ideális egyedülállóknak, pároknak, illetve irodai célra is. A dohányzás megengedett. Kisállat tartása egyedi egyeztetés alapján lehetséges.
Kaució: 2 havi bérleti díj
Amennyiben egy jó elhelyezkedésű, felújított, belvárosi lakást keres, várom megkeresését!
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 23.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca, 1. emelet