Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, VI. kerület, 5. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
Kiadó 2 szobás lakás az Opera közelében, a VI. kerületben!
Budapest belvárosában kínálunk kiadásra egy 50 nm-es, 2 szobás, kiváló állapotú lakást. Az ingatlan 2003-ban épült, frissen festett falakkal, tiszta állapotban.
A lakás rendkívül jó elhelyezkedésű: az Arany János utca, a Bazilika, valamint az Andrássy út is néhány perc alatt elérhető. A környék számtalan étterem, kávézó, színház és bevásárlási lehetőség található a közelben. A közlekedés kiváló: a metró (M1, M2, M3), villamosok és számos buszjárat gyalogosan is elérhető, így a város bármely pontjára könnyedén el lehet jutni.
Háziállat tartása nem megengedett.
Az ingatlan ideális fiatal pároknak, egyetemistáknak, akik a belváros szívében, kulturális és szórakozási lehetőségek közelében, mégis csendes környezetben szeretnének élni.
Referencia szám: M312063
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 24.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VI. kerület, 5. emelet
Kiadó ingatlanok, albérletek a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca

VI. kerület, Belső Terézváros, Liszt Ferenc tér
