A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Nappali+2 hálószobás FELÚJÍTOTT, IGÉNYESEN BÚTOROZOTT lakás kiadó!
VI. Aradi utcában, I. emeleti, skandináv stílusú bútorozott, gépesített, teljes körűen berendezett lakást kínálok hosszú távra. (Csak a személyes dolgaidat kell hoznod).
Az ablakok utcára és csendes belső udvarra néznek A fűtésről és meleg vízről Vaillant cirkó kazán gondoskodik, a szobákban radiátorok vannak. A konyha jól szerelt, (mikrohullámú sütő, kenyérpirító, vízforraló, hűtőszekrény hatalmas fagyasztó résszel, elektromos tűzhely és sütő). A fürdőszobában elöltöltős mosógép, infra szauna, vasaló, porszívó és egyéb takarító eszközök vannak, az utóbbiaknak külön tároló lett kialakítva. A külön nyíló hálószobákban egy-egy francia ágy található, olvasó lámpákkal, éjjeli szekrénnyel és fiókos komóddal. A nappaliban francia ággyá alakítható L alakú kanapé és egy nagy képernyőjű LG LED TV található. A lakásban Digi biztosítja a TV csatornákat és a korlátlan Wi-Fi internetet. A közös költség (22 ezer Ft).
Az Oktogon 5 perc sétára helyezkedik el, 150 méterre van az Andrássy út és a legközelebbi metró állomás (Vörösmarty utca). A legközelebbi bolt egy sarokra található. A Hunyadi téri piac n 5 perc. Kéthavi kauciószükséges.
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 08. Utoljára módosítva: 2025. 07. 08.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Aradi u. 28, 1. emelet