Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, V. kerület, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
- ENG BELOW -
Kiadó polgári lakás a Bazilikánál a Zrínyi utcában a világ egyik legszebb sétálóutcájában!
Budapest szívében, a Bazilikára és a Dunára néző, az Architectural Digest által is elismert Zrínyi utcában hosszú távra kiadó egy igényes, 81 nm-es, 2 szobás lakás. Ritka lehetőség a környéken.
Elhelyezkedés: V. kerület, Lipótváros, 1. emelet , déli fekvésű, napfényes.
Állapot: Kitűnő, folyamatosan karbantartott, azonnal költözhető, bútorozott lakás.
Felszereltség: Klíma, gépesített konyha, beépített gardrób, távfelügyeletre alkalmas riasztó.
Környék: Éttermek, kávézók, Duna-part és a Deák téri közlekedési csomópont pár perces sétatávolságra.
Bérlési feltételek: Aktuális havi bérleti díj + 2 havi kaució.
In the heart of Budapest, on Zrínyi Street overlooking the Basilica and the Danube, a rare opportunity, 81-square-meter, 2-bedroom apartment is available for long-term rent. It has been recognized by Architectural Digest, one of the most beautiful streets of the world.
Location: 5th District, Lipótváros, 1st floor, south-facing, sunny.
Condition: Excellent, well-maintained, move-in ready, furnished apartment.
Amenities: Air conditioning, fully equipped kitchen, built-in closet, alarm system compatible with remote monitoring.
Neighborhood: Restaurants, cafes, the Danube riverbank, and the Deák Square transportation hub are just a few minutes walk away.
Lease terms: Current monthly rent + 2 months security deposit.
https://www.architecturaldigest.com/gallery/most-beautiful-streets-in-the-world
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, V. kerület, 1. emelet