Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, V. kerület, Lipótváros, Szemere utca, 4. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
Az V. kerületi SZEMERE UTCÁBAN, a Parlamenttől mindössze 150 méterre kiadó egy 4. emeleti, DÉLNYUGATI TÁJOLÁSÚ, napfényes és tágas lakás. Az ingatlan esztétikusan felújított, elrendezése pedig kiváló: az egyik hálószobához egy hatalmas GARDRÓB SZOBA, a másikhoz pedig saját zuhanyzó tartozik. Ezen felül a lakásban található egy tágas fürdő (káddal, zuhannyal és WC-vel), valamint egy külön vendég-WC is.
Az ingatlan TELJESEN BÚTOROZOTT ÉS GÉPESÍTETT, a modern amerikai konyha konyhaszigettel, beépített sütővel, főzőlappal és mosogatógéppel felszerelt. A lakás tágas terei és minőségi berendezése azonnali költözést tesz lehetővé a belváros szívében.
A környék ellátottsága és közlekedése páratlan: az Aldi, Spar, különféle kávézók és pékségek 5 perc alatt elérhetőek. A Nyugati pályaudvar és a Kossuth tér (M2, M3 metrók) egyaránt 8 perc séta, a Margitsziget pedig 15 perc alatt megközelíthető gyalogosan.
Hosszú távra, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, 2 havi kaució szükséges.
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 04. 11.
3 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, V. kerület, Lipótváros, Szemere utca, 4. emelet