A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Debrecen, Nyulas, Böszörményi úton kiadó 112 nm-es, étkező konyha + 4 szobás, garázzsal rendelkező, azonnal költözhető, egyedi fűtésű, dupla fürdős és dupla mosdós, gépesített és bútorozott, saját kerttel rendelkező, szép állapotú sorház.
Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 22. Utoljára módosítva: 2025. 02. 22.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Debrecen