Kiadó panellakás, albérlet
Pécs, Uránváros, Építők útja, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó panellakás, albérlet leírása
Pécsett az Építők útján bútorozott, gépesített, első emeleti lakás kiadó! Helyiségek: előszoba, konyha, két szoba, fürdőszoba (káddal)+wc, erkély. A lakás 4 emeletes társasházban található, 54 m2-es. A nyílászárók műanyagok, a burkolatok járólap, parketta, fűtése távfűtéssel történik. Közös költség: 10000 ft/hó. A rezsi fogyasztásfüggő, mely havonta egy alkalommal fizetendő. Az infrastruktúra remek, minden megtalálható a közelben, a parkolás az utcán ingyenes. A lakás előzetes egyeztetés alapján, bármikor megtekinthető. Ideális bérlő: dolgozó egyedülálló, dolgozó párok, magyar és külföldi egyetemista, maximum 2 fő, tekintettel a lakás méreteire és kialakítására. Állattartás nem lehetséges, a dohányzás a lakásban nem megengedett. Közjegyző előtti okirat kötése szükséges. A bérlési idő min. 1 év, a lakás 2 havi kaucióval és 1 havi bérleti díjjal bérbe vehető április 15-től.
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01.
2 szobás panellakások ára Pécsett
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Pécs, Uránváros, Építők útja, 1. emelet