Kiadó panellakás, albérlet
Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Nádastó park, 7. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó panellakás, albérlet leírása
38 m2-es, másfél szobás, jó állapotú, bútorozott, gépesített panellakás kiadó az Újpalotai lakótelep egyik 10 emeletes panelházának 7. emeletén. A közös költség 14 500 Ft, a fűtés általány 7800 Ft, az áram és a víz egyedi mérésű - összességében tehát kjb 35 000 Ft-ból a teljes havi rezsiköltség átlagban kihozható.
A szoba és a nappali panorámás, északnyugati fekvésű, redőnyös. Azonnal költözhető: az alapvető, képeken látható bútorok, mosógép, hűtő rendelkezésre áll.
Minimum 1 éves bérleti szerződés megkötése szükséges, maximum 2 ember részére, 2 havi kaució megfizetése, valamint közjegyzői kiköltözési nyilatkozat mellett (ennek elintézésében segítünk természetesen).
További kérdésekkel, megtekintési időponttal kapcsolatban keress bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 15.
2 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Nádastó park, 7. emelet