A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Szentendrei úton 2 szobás, 3. emeleti klimatizált erkélyes panellakás kiadó!
A lakás frissen festett, 1- max 2 fő részére hosszú távra (min. 12 hó) kiadó, akár azonnal költözhető is.
Az ablakok nem a Szentendrei útra néznek, hanem az épület másik oldalán lévő zöld parkos részre, így a forgalom nem zavaró, kimondottan csendes a lakás.
A lokáció kiváló, tömegközlekedéssel elérhető gyorsan a belváros, a parkolás fizetős a háznál.
A környék biztonságos, sétatávolságra élelmiszer, patika egyéb boltok megtalálhatóak.
Jelenleg a fotók szerinti állapot, igény esetén plusz bútorzat kérhető a tulajdonostól, ez megbeszélés tárgya.
A lakásban tilos a dohányzás és a kisállat tartása, megbízható bérlőt keresünk.
2 havi kaucióval és első havi bérleti díjjal szerződéskötés után költözhető.
Ha szeretné megtekinteni, várom megtisztelő hívását!
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 08. Utoljára módosítva: 2025. 09. 09.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, III. kerület, 3. emelet