A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Győr centrumától pár percre, 20 m2-es felújított, földszinti iroda hosszú távra KIADÓ, benne szociális helységgel (toilette)
Kiváló közlekedés, M1 autópálya le- és felhajtó a közelben, kamionnal is könnyen megközelíthető, valamint az Ipari Park közelsége is előny.
Központi fűtés rendszer, telefon, internet csatlakozási lehetőség.
Egyedi vill. almérővel rendelkező irodahelység
Légkondicionált iroda
Új korszerű nyílászáró ablakok
Zárt udvari parkolás
Bérleti Díj : 55.000 Ft + Áfa / hó + rezsi
Min. bérlés időtartam : 12 hónap
Kaukció : 3 hó
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 06.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Győr, földszint