River Life

Kiadó ipari ingatlan
Törökbálint, földszint

+ 2 kép 1/5
4 048 615 Ft4049 E Ft / hó 2 148 Ft/m2
1885 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 20 323
    Radnai Ervin
    Eladoipariingatlan

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Kiadó ipari ingatlan leírása

    Kiadó telephely Törökbálinton, a két autópálya közötti ipari területen egy 1 885 m2-es csarnokrész, 257 m2-es kétszintes iroda és szociális blokkal.
    Azonnal használható ez a M1-es autópálya közeli raktár. Jó szigetelése miatt alacsony fenntartási költségekkel működtethető. A bérlemény több ipari kapuval rendelkezik 2 db dokkoló és egy darab szintbeli kialakításúval. LED világítás, tetőbevilágítás és patronnal működő füstelvezetés.
    Belmagasság 8 méter. Ipari padló pormentes ipari beton amely 5 t/m² terhelhetőségű. A csarnok körül térburkolat és sok parkolóhely. Kamion behajtás engedélyezett. Rezsi elszámolása mérőórák szerint.
    Csarnokban temperálás feketén sugárzók segítségével.
    Bérleti időszak: 60 hónap. 24 órás porta és biztonsági szolgálat, kamerarendszer.

    Raktár bérleti díj 5,95 Euro/m2 + ÁFA.
    Iroda bérleti díj: 10,5 Euro/m2 +ÁFA.
    Üzemeltetési díj: 1,5 Euro/m2 +ÁFA.
    Raktár teljes bérleti díj: 11 215 Euro +ÁFA ami pl. 400 Ft/Euro árfolyamon: 4 486 000 Ft /hó + ÁFA.
    Ipari ingatlanokkal foglalkozom 20 éve.

    Szakértelem, bizalom, megoldások.
    Hívjon, ha kérdése van – együtt megtaláljuk a választ!

    Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

    Ipari ingatlanok ára Törökbálinton

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Törökbálint m² ár
    2 e Ft
    2 e Ft -33%
    Ennek az ára
    Törökbálint átlagár
    4049 E Ft / hó m Ft
    1.7 m Ft -145%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Törökbálint, földszint

    Kiadó ingatlanok a környékről

    Érd, Postástelep, Bajcsy-Zsilinszky út
    Kiadó téglalakás, albérlet

    Érd

    350 E Ft / hó
    3 szoba
    105 m²
    Vác
    Kiadó téglalakás, albérlet

    Vác

    230 E Ft / hó
    3 szoba
    54 m²
    Szigetszentmiklós
    Kiadó ipari ingatlan

    Szigetszentmiklós

    910 E Ft / hó
    2000 m²
    700 m²
    Halásztelek
    Kiadó ipari ingatlan

    Halásztelek

    480 E Ft / hó
    200 m²
    Leányfalu, Móricz Zsigmond út
    Kiadó családi ház, albérlet

    Leányfalu

    550 E Ft / hó
    4 szoba
    162 m²
    Biatorbágy, Sasbérc u. 1
    Kiadó iroda

    Biatorbágy

    102 E Ft / hó
    50 m²
    Gyál, M5 Logisztikai Bázis
    Kiadó ipari ingatlan