Seven Pearl

Kiadó ipari ingatlan
Kecskemét

480 000 Ft480 E Ft / hó 800 Ft/m2
600 m²

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 20 474
    Fórián Lászlóné
    Hitel és Ingatlan Pont

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Kiadó ipari ingatlan leírása

    Kecskeméten ipari övezetben 600 nm-es és 460 nm-es raktár kiadó.

    A bérleti dij 800.- Ft/nm/hó.
    A terület ősszeköttetésben van az ipari vágánnyal ,ami az anyag mozgatásban nagy segitséget nyújt.

    Értékei védelmét 0-24 órás őrző -védő porta szolgálat biztositja.

    Hirdetés feltöltve: 2024. 02. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

    Ipari ingatlanok ára Kecskeméten

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Kecskemét m² ár
    1 e Ft
    2 e Ft 58%
    Ennek az ára
    Kecskemét átlagár
    480 E Ft / hó m Ft
    1.7 m Ft 71%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Kecskemét

    Kiadó ipari ingatlanok a környékről

    Kecskemét, Kossuth-város, Nincs utca
    Kiadó ipari ingatlan

    Kecskemét

    175 E Ft / hó
    5000 m²
    Kecskemét
    Kiadó ipari ingatlan

    Kecskemét

    4980 E Ft / hó
    3600 m²
    Kecskemét
    Kiadó ipari ingatlan

    Kecskemét

    700 E Ft / hó
    300 m²
    Kecskemét
    Kiadó ipari ingatlan

    Kecskemét

    12993 E Ft / hó
    1.5 ha
    6000 m²
    Kecskemét
    Kiadó ipari ingatlan

    Kecskemét

    12993 E Ft / hó
    1.5 ha
    6000 m²
    Kecskemét
    Kiadó ipari ingatlan

    Kecskemét

    3500 E Ft / hó
    3000 m²
    Kecskemét
    Kiadó ipari ingatlan

    Kecskemét

    10065 E Ft / hó
    5000 m²
    Szank
    Kiadó ipari ingatlan

    Szank

    1700 E Ft / hó
    4 szoba
    2130 m²
    Kecskemét
    Kiadó ipari ingatlan

    Kecskemét

    4300 E Ft / hó
    3700 m²
    Kecskemét
    Kiadó ipari ingatlan

    Kecskemét

    610 E Ft / hó
    420 m²
    Kecskemét
    Kiadó ipari ingatlan

    Kecskemét

    700 E Ft / hó
    300 m²
    Kecskemét
    Kiadó ipari ingatlan

    Kecskemét

    1054 E Ft / hó
    3000 m²
    480 m²
    Kecskemét
    Kiadó ipari ingatlan

    Kecskemét

    554 E Ft / hó
    462 m²
    Kecskemét
    Kiadó ipari ingatlan

    Kecskemét

    610 E Ft / hó
    420 m²
    Kecskemét
    Kiadó ipari ingatlan

    Kecskemét

    6920 E Ft / hó
    3480 m²
    Kecskemét
    Kiadó ipari ingatlan