City Pearl

Eladó üzlethelyiség
Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Cholnoky Jenő utca

+ 17 kép 1/20
119 500 000 Ft119.5 M Ft 1 298 913 Ft/m2
92 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3688815002
Óhegyi Győző
Duna House - Veszprém, Budapest út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

ELADÓ Veszprém kedvelt városrészében egy kiváló elhelyezkedésű ÜZLETHELYISÉG.
Az ingatlan jelenleg a Cholnoky utcában lévő Penny Market közelében bejáratott vendéglátóként
működik.
Összesen 92 nm-es alapterületű az egység, amiből 55 nm-s a VENDÉGTÉR..
Jól és könnyen megközelíthető három saját parkolóhely tartozik hozzá.
(A vendégek ideiglenesen a közeli penny parkolóját is használhatják szükség esetén)
A helyiségek fűtését és meleg víz ellátását CIRKÓ gázkazán biztosítja.
Vendéglátásban érdekeltek, de egyéb befektetők figyelmébe ajánlom.
További részletekért és megtekintéssel kapcsolatban kérem keressen elérhetőségemen!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
1299 e Ft
893 e Ft -45%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
119.5 M Ft m Ft
126.1 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Cholnoky Jenő utca

Eladó ingatlanok a környékről

Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

29.5 M Ft
25 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

22.1 M Ft
26 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

58 M Ft
31 m²
Tihany
Eladó üzlethelyiség

Tihany

64.5 M Ft
53 m²
Dabrony
Eladó üzlethelyiség

Dabrony

8 M Ft
3568 m²
155 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

235 M Ft
890 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

70 M Ft
2 szoba
136 m²
Tótvázsony
Eladó üzlethelyiség

Tótvázsony

180 M Ft
2877 m²
546 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

48 M Ft
46 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

480 M Ft
12 szoba
800 m²
Ajka
Eladó üzlethelyiség

Ajka

129 M Ft
521 m²
Balatonfüred
Eladó üzlethelyiség

Balatonfüred

63 M Ft
90 m²
Nemesvita
Eladó üzlethelyiség

Nemesvita

1200 M Ft
1000 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

88.9 M Ft
238 m²
Balatonalmádi
Eladó üzlethelyiség

Balatonalmádi

220 M Ft
11 szoba
832 m²
Nemesvita
Eladó üzlethelyiség

Nemesvita

590 M Ft
6526 m²
1000 m²
Tihany
Eladó üzlethelyiség

Tihany

45 M Ft
49 m²
Nemesvita
Eladó üzlethelyiség

Nemesvita

590 M Ft
9526 m²
900 m²
Veszprém, Dózsaváros, Kossuth Lajos utca
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

58 M Ft
31 m²
Kislőd
Eladó üzlethelyiség

Kislőd

250 M Ft
1840 m²
252 m²
Tihany
Eladó üzlethelyiség

Tihany

580 M Ft
507 m²
287 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém